Dziwactwa Mistrza Bulbulasa - Widowisko dla dzieci

Zmiana terminu z 14 październik 2023 na 16 marca 2024
godz. 13:00
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach
 
Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane! 
Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.
Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej!
To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!
 
Bilety do nabycia na PanKoncert.pl 
 
UWAGA:
* czas trwania występu – 65-70 minut
• ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
• ze względu na czasami stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.
• dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)
• polecamy dla dzieci od 3 do 9 roku życia!