Zajęcia pozostałe
Zajęcia fotograficzne i animacyjne
Nauka obsługi oprogramowania do obróbki fotografii, fotografii analogowej, poznawanie zasad i technik fotograficznych.
Zajęcia odbywają się w dwóch grupach: dla początkujących oraz zaawansowanych. Bez ograniczeń wiekowych.
Instruktor: Krzysztof Dumka
Koszt: 80zł*, 100zł**, 130zł***
Akademia Wyobraźni
Interaktywne zajęcia edukacji kulturalnej i artystycznej, odkrywanie zainteresowań i talentów dzieci, rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych oraz ruchowych.
W trakcie Akademii Wyobraźni dzieci mają możliwość zrealizowania swoich najbardziej fantastycznych pomysłów, tworząc własne i niepowtarzalne „dzieła sztuki”.
Dzięki takim zajęciom dzieci nabierają odwagi do wyrażania siebie, uczą się w działaniu, stają się ciekawe świata i chętniej podejmują nowe, interesujące wyzwania.
Jedna grupa - dzieci w wieku 7-10 lat. Wskazany wygodny strój sportowy oraz obuwie na zmianę, gdyż zajęcia angażują dziecko kompleksowo – jego umysł i ciało. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut.
Program:
- kształtowanie rozwoju społecznego i emocjonalnego,
- rozwijanie umiejętności pracy w grupie,
- zajęcia ogólnorozwojowe i poznawcze,
- improwizacje ruchowe
- kształtowanie kreatywności, twórczości i logicznego myślenia,
- kształtowanie wrażliwości estetycznej,
- nauka koncentracji i map pamięci.
Na koniec cyklu nauczania dziecko otrzymuje certyfikat uczestnictwa.
Instruktor: Adriana Jabłońska
Koszt: 100zł* 120zł** 160zł***
Fitsticks Move – fitness z pałeczkami
Fitsticks Move, to zajęcia jedyne w swoim rodzaju. Spalasz tkankę tłuszczową, świetnie się przy tym bawiąc.
Elementy gry na perkusji pomagają wyzwolić energię oraz pozbyć się stresu.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 55 minut.
Instruktor: Martyna Pawlusiak
Koszt: 80zł* 100zł** 140zł***
Klub PPP-" Podróż przez Pabianice"
Klub skupia pasjonatów Pabianic, a także kolekcjonerów pamiątek dotyczących naszego regionu, badaczy historii miasta, fotografów, malarzy itd.
Instruktor: Przemysław Majewski, Tomasz Holak (twórcy i opiekunowie merytoryczni klubu)
Koszt: 25 zł (opłata stała)
Zajęcia szachowe
Szachy to sport dla mózgu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 120 minut.
Dzieci warto zapisać na zajęcia ponieważ szachy rozwijają:
- zdolność logicznego i twórczego myślenia,
- zdolności matematyczne,
- pamięć i koncentrację,
- wyobraźnię wzrokową i przestrzenną,
- pozytywne cechy osobowości (uczą systematyczności, odpowiedzialności, pokory, szacunku do innych).
Instruktor: Łódzka Szkoła „Krzyś”
Koszt: 80zł* 100zł** 140zł***
* - Posiadacze Karty Pabianiczanina
** - Mieszkańcy Pabianic nie posiadających Karty Pabianiczanina
*** - Uczestnicy spoza miasta Pabianic
**** - Posiadacze Karty Seniora