Jestem Kobietą vol.4

12 maja 2023
godz. 19:00-20:30
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach
 
???? Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie "Jestem Kobietą", które na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta pojawi się po raz czwarty. Tego wieczoru przeniesiemy się w lata 20-30 ubiegłego wieku.
???? To trening modowy z udziałem Niecodziennych Kobiet Dnia Codziennego. Projekt autorstwa Adriany Jabłońskiej ma na celu wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz samoakceptacji.
Na scenie będziecie mogli podziwiać Panie bez względu na wiek, wzrost, rozmiar noszonej odzieży czy też doświadczenia życiowe.
???? Kobiety dnia codziennego zajmujące się domem, wychowujące dzieci, pracujące w urzędach, służbie zdrowia, prywatnych firmach czy też będące już na emeryturze rzucą wyzwanie innym Kobietom, które do tej pory nie uwierzyły jeszcze w siebie.
???? Oprócz pokazu stylu w wydaniu każdej z Pań, która ma w sobie coś pięknego, wyjątkowego i zachwycającego, nie zabraknie występów wokalnych, tanecznych oraz panelu dyskusyjnego.
Szczegóły będą się pojawiały na bieżąco w dyskusji pod wydarzeniem na fb.
 
Bilety w cenie 30 zł - parter, 20 zł - balkon do nabycia na kupbilecik.pl  lub w kasie MOK Pabianice od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-18.00.