Ferie 2021

Ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury!

Kwarantanna narodowa zmusiła nas wszystkich do pozostania w domach podczas ferii zimowych, ale nie oznacza to, że w MOK-u zabraknie atrakcji z nimi związanych. W obecnej sytuacji nasza działalność niemal całkowicie przeniosła się do przestrzeni internetowej, więc zapraszamy wszystkich chętnych do regularnego śledzenia postów na naszym profilu na FB.

Podsyłamy kilka pomysłów dla młodszych i starszych na spędzenie wolnego czasu:

- „Wspomnienia” – koncert zrealizowany przez zespół profesjonalistów, których celem było stworzenie produktu najwyższej próby. Usłyszą Państwo wielkie przeboje nieżyjących już polskich artystów takich jak: Andrzej Zaucha, Kora Jackowska, Grzegorz Ciechowski, Mira Kubasińska, Czesław Niemen, Zbigniew Wodecki i inni.
Wykonawcy: Aleksandra Skonieczna – wokal, Jan Ryngajłło – wokal, Michał Makulski – klawisze, Maciej Kuliberda – gitara, Grzegorz Małolepszy – gitara, Michał Nowak – gitara basowa, Andrzej Domaradzki - perkusja.
http://mokpabianice.eu/vimeo
lub
https://vimeo.com/495507280

- „Święta, święta” – koncert bożonarodzeniowy uczestników zajęć wokalnych w MOK-u prowadzonych przez Aleksandrę Skonieczną i Olgę Fidrysiak.
https://youtu.be/Wn14eJPfiVw

- Warsztaty perkusyjne z Andrzejem Domaradzkim
(kolejne odcinki codziennie na FB i YT)

- Warsztaty gimnastyki dla seniorów z Joanną Urbaniak-Woźniak
https://www.youtube.com/playlist...

Zapraszamy również na nasze nadchodzące wydarzenia:
- Konkurs na scenariusz filmu animowanego o tematyce ekologicznej
- Warsztaty sensoryczne i ruchowe dla najmłodszych z Kingą Czapińską
- Czytanie bajek przez Andrzeja Krajewskiego
- Premiera spektaklu „Pandemian Rhapsody” – sztuki wg prozy Olgi Tokarczuk w wykonaniu teatru „Spektrum”, opowiadającej o życiu w wymuszonej izolacji. www.facebook.com/events/1113951469055670/
- Warsztaty rękodzielnicze z Ewą Walkiewicz
(zajęcia odbędą się za pomocą komunikatora Zoom)
- Premiera filmu dla dzieci „Pszczółka Miodzia” – produkcji opartej na spektaklu kukiełkowym i animacji, według autorskiego scenariusza, z piękną scenografią i własną muzyką.

PRZYPOMINAMY: Zajęcia dla stałych uczestników odbywają się wg ustalonego z instruktorami harmonogramu, bez przerwy feryjnej.

Więcej szczegółów już wkrótce!