Wyniki eliminacji "Wygraj Sukces"

Do kwalifikacji wstępnych 22 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Pabianicach zgłosiło się 55 uczestników. Jury w składzie:

- Bożena Piątkowska
- Andrzej Krajewski
- Jerzy Czapliński

do regionalnych eliminacji zakwalifikowało następujące osoby:

1. Zuzanna Kowalczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
2. Wiktoria Grzanka – Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli
3. Victoria Pawelska – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
4. Patrycja Przybysz – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
5. Wiktoria Rzeszutek – Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
6. Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
7. Martyna Majchrzak – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
8. Weronika Nowacka – Miejski Dom Kultury, Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ w Zduńskiej Woli
9. Wiktoria Parzybut – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
10. Martyna Stawska – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
11. Zuzanna Winer – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
12. Amelia Lubecka – Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie, Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
13. Patrycja Sykała – Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli
14. Julia Włodarczyk – Siemkowice
15. Gabriela Zatorska – Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie
16. Olivia Marszałek – Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli

Oraz wyróżniło następujących uczestników (niezakwalifikowanych do eliminacji regionalnych):

1. Katarzyna Dyksa – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
2. Anna Rzewuska – Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
3. Laura Styczyńska – Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli
4. Zofia Muchowska – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
5. Róża Paszkiewicz – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
6. Julia Stasiak – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
7. Agata Juszczak – Zduńska Wola
8. Agnieszka Mackiewicz – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
9. Izabela Mendel – Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

Eliminacje regionalne odbędą się 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach.