Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php56/usr/share/pear/./application/controllers/RzeczOPrzemijaniuController.php) is not within the allowed path(s): (/home/mok/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/mok/domains/mokpabianice.eu/public_html/library/Zend/Loader.php on line 186

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php56/usr/share/php/./application/controllers/RzeczOPrzemijaniuController.php) is not within the allowed path(s): (/home/mok/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/mok/domains/mokpabianice.eu/public_html/library/Zend/Loader.php on line 186
MOK Pabianice

Naszą misją jest:

Wspieranie i kreowanie rozwoju kultury i sztuki, rozwijanie wiedzy i umiejętności mieszkańców Pabianic z szacunkiem do aktywnych postaw wobec tradycji i dziedzictwa kulturalnego.
Jesteśmy przyjaznym miejscem spotkań, promującym twórcze i partnerskie wartości oraz relacje społeczne.

Aktualności

Kabaret Skeczów Męczących

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Data: 20.01.2019 r. godz. 19:30

Miejsce: sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta

Bilety w cenie 70 pln parter i 60 pln balkon do nabycia:
- Biuro podróży PA-CO-TOUR  ul. Kościuszki 5, Pabianice tel:  42 2130013
Zobacz wszystkie >>
Tańczymy, śpiewamy, zimę ogrzewamy - koncert w wykonaniu uczniów Marka Binkowskiego.

Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert w wykonaniu uczniów Marka Binkowskiego.Dodatkowo koncert uświetni występ tancerzy z grup Sebastiana Krupy i Dawida Grzelczaka, a także kwintet smyczkowy pod dyrekcją Rafała Rydygiera. Koncert odbędzie w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta 7.12.2018 r. o godz, 18:00.

Zobacz wszystkie >>
Oświetlenie sceniczne

Chcąc podnosić jakość wszelkich wydarzeń kulturalnych na naszej scenie widowiskowej, poszukujemy oferty oświetlenia scenicznego. Zapraszamy firmy i dostawców do złożenia oferty wg poniższego załącznika.

Szczegóły oferty

Zobacz wszystkie >>
"Tribute - w hołdzie artystom"

Tych artystów nie ma już między nami, nie zobaczymy ich koncertów ani nie usłyszymy nowej płyty, jednak muzyka jaką stworzyli pozostanie z nami na zawsze.

"Tribute - w hołdzie artystom", to tytuł koncertu, który odbędzie się 9 listopada Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach. Będzie to okazja by oddać się refleksji o artystach, którzy odeszli, ale w których twórczość ciągle żyje w naszej pamięci. Na wieczór wspomnień zaprasza sekcja wokalna placówki działająca pod kierunkiem instruktora artystycznego Marka Binkowskiego.

Warto dodać, że będzie to koncert z muzyką graną na żywo. Do współpracy w wydarzeniu organizator po raz kolejny już zaprosił swoich zaprzyjaźnionych muzyków.

Początek koncertu: godz. 19:00.

Wstęp wolny.

Zobacz wszystkie >>