Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek "Wielka sława to żart"

16 września 2022
godz. 19:00
Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach 

 
Rodzina Kaczmarek śpiewa utwory z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne.
Śpiewającą Rodzinę Kaczmarek tworzą:
 
???? Iwona Kaczmarek - sopran / mama.
Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Debiutowała na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi w 2007 roku kreując partię Aidy w operze „Aida” G. Verdiego i partię Halki w operze „Halka” S. Moniuszki. W swoim repertuarze posiada także partię Leonory z op. ”Trubadur” G. Verdiego, Toski w op. ”Tosca” G. Pucciniego. Poza tym doskonale czuje się także w repertuarze operetkowym i musicalowym. Chętnie wykonuje także piosenki zarówno polskich jak i światowych wykonawców.
 
???? Piotr Kaczmarek - tenor / tata.
Były pierwszy tenor Teatru Muzycznego w Łodzi, przez wiele sezonów pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z teatrami w całej Polsce, jak i poza jej granicami.
 
???? Wojciech Kaczmarek - baryton / syn.
Niezwykle dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale wykonuje utwory zarówno klasyczne jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania. Razem z młodszym bratem Adamem nagrał dwie płyty w2017 roku: „Marzenia się spełniają” i „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 
???? Adam Kaczmarek - baryton / syn.
Debiutował na scenie już jako 6-latek. Swój pierwszy poważny koncert z towarzyszeniem orkiestry kameralnej zaśpiewał mając zaledwie 11 lat. Wówczas publiczność jednogłośnie okrzyknęła go polskim Robertino Lorettim. Adam ma za sobą kilkaset koncertów, a jego głos tak jak on sam staje się dojrzały i coraz bardziej męski.
 
Bilety do kupienia na Kup.Bilecik.pl 
Plakat - Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek