Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php56/usr/share/pear/./application/controllers/Pc3b3c582kolonieZMokDziec5844Controller.php) is not within the allowed path(s): (/home/mok/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/mok/domains/mokpabianice.eu/public_html/library/Zend/Loader.php on line 186

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php56/usr/share/php/./application/controllers/Pc3b3c582kolonieZMokDziec5844Controller.php) is not within the allowed path(s): (/home/mok/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/mok/domains/mokpabianice.eu/public_html/library/Zend/Loader.php on line 186
MOK Pabianice

Naszą misją jest:

wspieranie i kreowanie rozwoju kultury i sztuki,rozwijanie wiedzy i umiejętności mieszkańców Pabianic z szacunkiem do aktywnych postaw wobec tradycji i dziedzictwa kulturalnego.
Jesteśmy przyjaznym miejscem spotkań, promującym twórcze i partnerskie wartości oraz relacje społeczne.

Aktualności

Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury

Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury to przygoda, nauka, radość i odpoczynek. Młodzi pabianiczanie bawią się doskonale i zawierają nowe przyjaźnie, a Rodzice spokojnie pracują.

Przypominamy o konkursie na najciekawszą relację. Forma prac dowolna. Mamy super nagrody.

Zobacz wszystkie >>
Piosenki z Dużego Ekranu

Piosenki to nieodłączny element filmów. Czasami są uzupełnieniem do historii z dużego ekranu, czasami stają się własną historią tworząc zupełni nową jakość i na stałe wpisując się do naszej pamięci. Piosenki filmowe często żyją własnym życiem a wybrać spośród nich te najlepsze to prawdziwe wyzwanie. Takiego właśnie wyzwania podjęła się sekcja wokalna Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach prowadzona przez instruktora artystycznego Marka Binkowskiego. W najbliższy czwartek na scenie placówki odbędzie się koncert „Piosenki z Dużego Ekranu”. Usłyszymy znane piosenki z filmowych kadrów jak między innymi: „O mnie się nie martw”, „Z Tobą nie umiem wygrać” „Damą być” czy „Something”s got a hold on me” i „California dreaming”. Zapraszamy serdecznie. 28 czerwca o godz. 19.00, wstęp wolny.

Zobacz wszystkie >>
"Najpiękniejszą formą szczęścia jest wdzięczność"

Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz, oraz Dyrektor MOK im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach Maria Wrzos-Meus, składają Partnerom, Sponsorom i Patronom Medialnym serdeczne podziękowania, za pomoc i zaangażowanie przy organizacji "41 Dni Pabianic".

Państwa życzliwość i wsparcie pozwoliła nam zrealizować święto naszego miasta w sposób jak najbardziej optymalny, z radością dla mieszkańców. Głęboko wierzymy, że wsparcie jakie otrzymaliśmy uszlachetnią pasmo Państwa sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych.

Zobacz wszystkie >>
Sukcesy tancerzy MOK

Pasja, praca, konsekwencja i świetna atmosfera w zespole -buduje sukces
Zespoły taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury im.Zbigniewa Herberta w Pabianicach dają nam kolejny powód do dumy.
W miniony weekend wrócili z konkursu tanecznego "Dance Mania Vol. 1" z kolejnymi nagrodami:
- S'Crew Gang - I miejsce,
- S'Crew Dreamers - I miejsce,
- S'Crew Com - III miejsce
Cieszymy się, że Ich trud i charyzmatyczny instruktor - Sebastian Krupa, zdobywają trofea na ogólnopolskich konkursach.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w tym sukcesie: Milenie Nowińskiej, Kindze Czapińskiej, Anecie Walaszczyk i Asi Urbaniak - Wożniak
a także wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych tancerzy.
Życzymy wspaniałych, zasłużonych wakacji i już dziś zapraszamy na konkurs taneczny których gospodarzem
już we wrześniu będzie Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach.

 
Zobacz wszystkie >>