"Olimp" - pierwszy spektakl na nowej sali widowiskowej

Pierwszy spektakl na nowej sali widowiskowej - sobota, 17 lutego, godzina 18.00 - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!
Informujemy, iż ze względu na ogromne zainteresowanie, drugi spektakl odbędzie się w niedzielę, 18 lutego o godzinie 17.00. Bilety dostępne w kasie MOK:
- poniedziałek, godz. 12.00 - 18.00,
- wtorek, godz. 12.00 - 18.00,
- środa, godz. 12.00 - 18.00,
- czwartek, godz. 8.00 - 20.00.
W PIĄTKI KASA MOK NIECZYNNA

„Olimp, czyli skok na kasę”, to pełnowymiarowy spektakl o sile kultury. Rzecz dzieje się w antycznej Grecji, na Olimpie, gdzie trwa nieustająca impreza, ambrozja leje się litrami a znudzeni bogowie wymyślają coraz to nowe rozrywki. Wydawałoby się, że nic nie zachwieje „olimpijskiego” raju i sielankowego życia bogów aż do dnia, gdy okazuje się, że skarbiec zieje pustkami. Bogowie stają przed dylematem: komu obciąć dotacje, aby przetrwać trudne czasy oczekiwania na wpływy do budżetu. Żaden pomysł nie wydaje się dobry a czas ucieka. Pewnego dnia Zeus wpada na pomysł, aby cofnąć pieniądze przeznaczone na kulturę… Oj, będzie się działo, gdy Muzy, boginie odpowiedzialne za poszczególne dziedziny kultury i sztuki postanowią Zeusa przechytrzyć.
Dwugodzinna komedia z przesłaniem pełna muzyki, śpiewu i tańca przypadnie do gustu widzom bez względu na wiek. Serdecznie polecamy.