Piotr Bałtroczyk Pabianice

17 lutego 2023
godz. 19:00-21:00 
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach
 
 
W dniu 17 lutego 2023 r. (piątek) o godz. 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Tadeusza Kościuszki 14) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuję swój autorski program – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Przekonajcie się sami! 
 
Bilety do nabycia: