Kabaret Paranienormalni - OSIEMNASTKA

13 stycznia 2023
godz. 19:00-21:00 
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach
 
⏰Jak ten czas leci.. Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat!???? 
To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka" ???? 
To projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną???? alternatywną rzeczywistość.
Będziecie z nami?????????????
 
 
Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!
 
???? BILETY ????
 
☎️ informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994