Koncert grupy Queentet

 

Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET – Pabianice, Miejski Ośrodek Kultury – 8 kwietnia 2022!

8 kwietnia 2022 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach wystąpi grupa QUEENTET, która zaprezentuje program wypełniony nieśmiertelnymi utworami zespołu QUEEN.

Skład 5-osobowej grupy Queentet tworzą muzycy, który od 10 lat lat wykonują piosenki Queen z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie przy kompozycjach, które na stałe weszły do kanonu rocka.  

 

Zapraszamy w piątek 8 kwietnia 2022

do sali widowiskowej w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 14.

Początek koncertu o 19:00

 

Bilety w cenie od 60 zł dostępne na kupbilecik.pl, ebilet.pl, ticketmaster.pl

 

Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera, postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie – 5-osobową grupę QUEENTET, która zaprezentuje na żywo klasyczne już utwory takie jak "Bohemian Rhapsody", "We Will Rock You", "We Are The Champions" "I Want It All", "Anoher One Bites The Dust", "Radio Gaga", "Somebody To Love", "Keep Yourself Alive" w dynamicznych rockowych wersjach. Skład zespołu tworzą:

Sebastian Machalski (wokal)

Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)

Darek Wawrzyniak (gitara)

Adam Manijak (fortepian/pianino)

Tomasz Wrocławski (perkusja)

w tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" a teraz ruszają w Polskę z koncertami, by również w średnich i mniejszych miastach przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen.

 

Więcej informacji oraz zdjęcia i filmy na stronie: https://www.facebook.com/Queentet-111692116908401/