Świąteczne Magic Show - Bartosz Lewandowski

 

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!

 

5 grudnia   godz. 15:00

sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach  ul. Kościuszki 14

 Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!


#CASTING: https://www.youtube.com/watch?v=Jg77gVErGg8&t
#PÓŁFINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=o9DQsXP323g&t
#FINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=x-ZFCdLoznY&t

CENNIK BILETÓW:
- VIP: 60 zł (VIP - trzy pierwsze rzędy, iluzjonista spośród osób w trzech pierwszych rzędach wybiera osoby do udziału w trikach na scenie)

-PARTER:
Ulgowy do lat 17 - 40 zł
Dorośli 50 zł

-BALKON:
Ulgowy do lat 17 - 35 zł
Dorośli 40 zł

BILETY DO NABYCIA ONLINE NA:   kupbilecik.ploraz w dniu występu w MOK godzinę przed występem!
*ZALECAMY ZAKUP BILETÓW ONLINE Z WYPRZEDZENIEM, ABY UNIKNĄĆ ZAMIESZANIA PRZED WEJŚCIEM NA SALĘ WIDOWISKOWĄ. W DNIU WYSTĘPU SPRZEDAJEMY TYLKO MIEJSCA, KTÓRE POZOSTANĄ NIE SPRZEDANE ONLINE!

INFORMACJA TELEFONICZNA: 785-465-730